KONST / Litografier / Färglitografier 12837147
nr 1283 7147
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad. Motivet: 50x39,55x36cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:26:50
16/10 16:16:10
21 okt